Bezpieczne wakacje – zajęcia profilaktyczne

W dniu 16.05.2017r. odbyła się kolejna edycja zajęć profilaktycznych prowadzonych przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Bydgoszczy.

Tym razem uczniowie szkoły podstawowej mogli uczestniczyć w zajęciach dotyczących bezpieczeństwa w czasie wakacji. Z zainteresowaniem wysłuchali informacji na temat zasad bezpiecznego spędzania czasu nad wodą. Jak korzystać z kąpieli słonecznej, jak wchodzić do wody, kiedy i gdzie można się kąpać? Na te i na inne pytania uczniowie poznali odpowiedź w trakcie wykładu i prezentacji multimedialnej prowadzonej przez panów Sławomira Brzezińskiego i Wojciecha Nowaka.

Wychowankowie grupy IX i VI zostali zaproszeni na zajęcia „Wychowanie stadionowe” ze względu na swoje zainteresowanie piłką nożną i częste wyjazdy na mecze. Uczniowie dowiedzieli się, na czym polega dobre kibicowanie swojej ulubionej drużynie piłkarskiej, jak trzeba się zachowywać na stadionie i jakie konsekwencje grożą osobom, które w czasie meczu nie przestrzegają prawa. Nasi mali kibice wysłuchali i obejrzeli prezentację z ogromną ciekawością.

Opracowanie Małgorzata Czyż

Zdjęcia Krystyna Bieniek

<< powrót do aktualności

 

   

Adres Ośrodka

ul. Akademicka 3
85-796 Bydgoszcz

tel: 52 344-74-15
sekretariat

tel: 52 344-74-10(20)
portiernia

fax: 52 346-36-16
e-mail: biuro@oswnr2.bydgoszcz.pl

   

kujawsko-pomorskie

   

Wyszukiwarka  

   

Organem prowadzącym dla K-P SOSW nr 2 jest Samorząd Województwa Kujawsko Pomorskiego

   

Certyfikat  

   

Zajęcia Terapeutyczne  

   

   
© 2021 Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2