Tegoroczna edycja „Talent Show” była wyjątkowa ze względu na różnorodność umiejętności i zainteresowań, które zaprezentowali nasi wychowankowie.

Dziewczynki z grupy II wzruszyły wszystkich „Tańcem meduz” oraz Arielki z bajki pt. „Mała Syrenka”. Niezwykle poruszający był występ Magdy z grupy I, która zatańczyła do piosenki Sanah. Starsze dziewczyny wystąpiły w skeczu „Tańczące bobasy”. Swój talent wokalny przedstawili Gabrysia, Karolina, Maria i Mikołaj. Duże zainteresowanie wywołał pokaz Aikido w wykonaniu Magdy z grupy I, która w oryginalnym stroju pokazała podstawowe chwyty tego stylu walki. Niezwykłą znajomością flag państw świata wykazał się zaledwie ośmioletni Szymon z grupy VI, którego wiedzę nagrodzono gromkimi brawami. Swoją pasję kolekcjonerską sprzętem radiowym z lat 50. zaprezentował Joachim, wychowanek grupy XI. Mikołaj z grupy XII zaimponował wszystkim własnoręcznie wykonaną makietą z modelami pojazdów rolniczych.

Na zakończenie Pani Kierownik Ośrodka wręczyła wszystkim słodkie upominki.Gratulujemy wychowankom pasji i mamy nadzieję, że inni pójdą ich śladem. Do zobaczenia za rok w kolejnej edycji „Talent Show”.

 

Opracowanie: Małgorzata Lewandowska

Zdjęcia: Jan Gronowski, Tomasz Wosiek

<< powrót do aktualności
   

Adres Ośrodka

ul. Akademicka 3
85-796 Bydgoszcz

tel. 52 344-74-15
sekrertariat

tel. 52 344-74-10(20)
portiernia

fax: 52 346-36-16
e-mail: biuro@oswnr2.bydgoszcz.pl

   

   

   

Organ prowadzący

Organem prowadzącym dla K-P SOSW nr 2 jest Samorząd Województwa Kujawsko Pomorskiego

   

   

Certyfikat  

   
© 2022 Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2