Festiwal Panien Wodnych

FESTIWAL PANIEN WODNYCH NAGRODZONY!

Z przyjemnością odnotowujemy przyznanie przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy i Radę Działalności Pożytku Publicznego Miasta Bydgoszczy Nagrody „Przechodzący przez rzekę” Fundacji „Nasza tradycja – nasza przyszłość” w konkursie na najlepszą bydgoską inicjatywę pozarządową.

 

Cieszy nas szczególnie nagroda dla Fundacji w postaci wyróżnienia w kategorii „Na najlepszą inicjatywę partnerską 2019 roku” za Festiwal Panien Wodnych, ponieważ nasi wychowankowie uczestniczyli w nagrodzonym projekcie.

We wrześniu ubiegłego roku, we współpracy z Dyrektorem Ryszardem Bieleckim i nauczycielami, dostosowany do potrzeb naszych wychowanków festiwalowy program gościł w Ośrodku. Przedstawiciele Fundacji – Dyrektor Kreatywny Fundacji „Nasza tradycja – nasza przyszłość”, pisarz Tadeusz Oszubski i Joanna Szmytkowska - członek Rady Nadzorczej FNTNP i Wicedyrektor KPSOSW nr 2  przeprowadzili  zajęcia z programu Festiwal Panien Wodnych pt. „Gdzie się podział skarb z Wyspy Młyńskiej?”. Na podstawie opowiadania na motywach bydgoskiej legendy ”Skarb na Wyspie Młyńskiej” Tadeusza Oszubskiego, lepiej poznaliśmy nasze miasto, a szukając skarbu, świetnie się bawiliśmy.

Gratulujemy nagrody i cieszymy się, że będąc partnerami w projekcie, mieliśmy udział w jej przyznaniu!

https://expressbydgoski.pl/nagrodzeni-za-rozmowy-z-bydgoskimi-legendami-miesiaca-wyroznieni-za-festiwal-panien-wodnych/ar/c13-14994593

 

<< powrót do aktualności

   

Adres Ośrodka

ul. Akademicka 3
85-796 Bydgoszcz

tel: 52 344-74-15
sekretariat

tel: 52 344-74-10(20)
portiernia

fax: 52 346-36-16
e-mail: biuro@oswnr2.bydgoszcz.pl

   

kujawsko-pomorskie

   

Wyszukiwarka  

   

Organem prowadzącym dla K-P SOSW nr 2 jest Samorząd Województwa Kujawsko Pomorskiego

   

Certyfikat  

   

Zajęcia Terapeutyczne  

   

   
© 2021 Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2