Spotkanie wielopokoleniowe

Dnia 28 lutego 2019 roku w naszym Ośrodku odbyło się "Spotkanie wielopokoleniowe". Jak co roku gościliśmy najbliższych naszych najmłodszych wychowanków: rodziców, dziadków i rodzeństwo.

Nie zabrakło oczywiście pani dyrektor Melity Szarkiewicz i pani kierownik ośrodka Marzeny Boczkowskiej. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności w programie artystycznym przygotowanym we współpracy wychowawców internatu i świetlic szkolnych. Pierwszaki i trzecioklasiści przedstawiły impresję muzyczną"Orkiestry dęte".
Był taniec hip-hopowy i wiersz "Czas miłości" w wykonaniu wychowanków z grupy I i XI. A wszystkie dzieci wspólnie zaśpiewały piosenkę "Nasza rodzina". Goście obejrzeli film "Świat dorosłych oczami dziecka", w którym nasi wychowankowie z humorem wypowiadali się na temat życia osób starszych. Były także kalambury. Dzieci mimiką i gestem przedstawiały hasła a goście odgadywali treść tych haseł. Na zakończenie spotkania dla wszystkich gości była miła niespodzianka. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

 Tekst: Hanna Sempowicz
Zdjęcia: Sylwia Jankowska

 

<< powrót do aktualności

   

Adres Ośrodka

ul. Akademicka 3
85-796 Bydgoszcz

tel: 52 344-74-15
sekretariat

tel: 52 344-74-10(20)
portiernia

fax: 52 346-36-16
e-mail: biuro@oswnr2.bydgoszcz.pl

   

kujawsko-pomorskie

   

Wyszukiwarka  

   

Organem prowadzącym dla K-P SOSW nr 2 jest Samorząd Województwa Kujawsko Pomorskiego

   

Certyfikat  

   

Zajęcia Terapeutyczne  

   

   
© 2021 Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2