Teatr "Ab-surdus" w Szczecinie i Kwidzynie

W dniach 15 -17 maja 2016r. grupa teatralna "Ab-surdus" wyjechała do Szczecina, aby wziąć udział w XIII Ogólnopolskim Przeglądzie Teatralnym Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu.

Jak zwykle gościnnej sceny zespołom teatralnym udzielił Teatr Lalek "PLECIUGA". Hasło przewodnie tegorocznego przeglądu brzmiało: "MY I NASZ ŚWIAT". Podczas przeglądu profesjonalne jury i zgromadzona publiczność obejrzeli 10 przedstawień teatralnych. W opinii jurorów tegoroczny przegląd cechował bardzo wysoki poziom. Tym bardziej cieszy więc fakt, że nasze przedstawienie pt."WAMP-IRKA" zajęło III miejsce, a Oliwia Ugorska zdobyła wyróżnienie  za swoje umiejętności taneczne. Pobyt w Szczecinie obfitował nie tylko we wrażenia artystyczne, ale był także okazją do bliższego poznania miasta słynącego z pięknych parków i magnolii oraz do nawiązania przyjaznych relacji z wychowankami innych ośrodków.

18 maja 2016r. grupa "Ab-surdus" kontynuowała swoją teatralną podróż i tym razem zawitała do Kwidzyna na XXIII Forum Teatralne Szkolnictwa Specjalnego. Tu również "WAMP-IRKA" spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony jurorów i publiczności. Po występie był czas na zwiedzanie Kwidzyna i małe przyjemności, takie jak: lody, balony czy malowanie twarzy.

Dziękujemy wszystkim dzieciom , które wzięły udział w przedstawieniu "WAMP-IRKA" za to, że tak chętnie uczestniczyły w próbach teatralnych i włożyły tak dużo serca w to, by wypaść na scenie jak najlepiej. Super Dzieciaki!

 

Opiekunowie koła teatralnego:
Anna Kucharska, Małgorzata Lewandowska, Katarzyna Wawrzyniak

<< powrót do aktualności

 

                                                                                                 

                                                                                                                                                                        

   

Adres Ośrodka

ul. Akademicka 3
85-796 Bydgoszcz

tel: 52 344-74-15
sekretariat

tel: 52 344-74-10(20)
portiernia

fax: 52 346-36-16
e-mail: biuro@oswnr2.bydgoszcz.pl

   

kujawsko-pomorskie

   

Wyszukiwarka  

   

Organem prowadzącym dla K-P SOSW nr 2 jest Samorząd Województwa Kujawsko Pomorskiego

   

Certyfikat  

   

Zajęcia Terapeutyczne  

   

   
© 2021 Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2