Dzień Chłopaka

Dnia 3.10.2013r. w internacie odbyły się wybory "Super chłopaka". Imprezę przygotowały i poprowadziły wychowanki działające w Samorządzie Ośrodka pod opieką wychowawców.

Już tydzień przed konkursem dziewczyny z grup starszych wybrały w tajnym głosowaniu pięciu najsympatyczniejszych chłopców. Zostali nimi:

  1. Karol Kulkowski
  2. Łukasz Plewa
  3. Przemysław Hope
  4. Marcin Janowski
  5. Przemysław Nowakowski

To właśnie oni stanęli do walki o tytuł "Super Chłopaka.

Dziewczyny przygotowały dla swych kolegów różnorodne konkurencje. Kandydaci do tytułu musieli wykazać się siłą, wiedzą, zręcznością i poczuciem humoru. Podnosili więc baniaki z wodą, rozpoznawali drużyny sportowe, prezentowali znajomość narzędzi niezbędnych przy pracach remontowych. Wiązali także krawaty, w których mistrzem okazał się Przemek Nowakowski. Poczucie humoru przydało się chłopakom podczas nauki tańca poprowadzonej przez Weronika Orgacka i przy chodzeniu w butach na obcasach. O dziwo wszyscy wpisali się na medal.

Po zakończeniu konkursów: Weronika, Jola, Oliwia i Natalia zaprezentowały swoim kolegom ciekawy występ taneczny. Po podsumowaniu wyników zwycięzca został Przemek Hope, który otrzymał tytuł i szarfę Super Chłopaka 2013r. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeniu upominkami przekazanymi przez dyrektora Ośrodka Ryszarda Bieleckiego. Otrzymali sportowe koszulki i czapki, przybory szkolne i słodycze.

Na zakończenie imprezy odbyła się sesja fotograficzna z uczestnikami konkursu i zabawa taneczna, na której królowały znane piosenki o mężczyznach.

Samorząd Ośrodka dziękuje wszystkim za udział i zaprasza na następne imprezy.

 

Tekst: Małgorzata Kozłowska
Zdjecia: Magdalena Zasada

<< powrót do aktualności

   

Adres Ośrodka

ul. Akademicka 3
85-796 Bydgoszcz

tel: 52 344-74-15
sekretariat

tel: 52 344-74-10(20)
portiernia

fax: 52 346-36-16
e-mail: biuro@oswnr2.bydgoszcz.pl

   

kujawsko-pomorskie

   

Wyszukiwarka  

   

Organem prowadzącym dla K-P SOSW nr 2 jest Samorząd Województwa Kujawsko Pomorskiego

   

Certyfikat  

   

Zajęcia Terapeutyczne  

   

   
© 2021 Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2