Dzień Dziecka w naszym Ośrodku obchodziliśmy  jako dzień sportu i rekreacji. Część oficjalną obchodów uświetnili Goście: Poseł na Sejm RP, Jan Szopiński i wizytator Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy Maciej Leciejewski.

Część artystyczna przebiegała pod znakiem muzyki. Nasi wychowankowie „śpiewająco” zaprezentowali piosenki dawnego przyjaciela naszego Ośrodka Krzysztofa Krawczyka, również w języku migowym. Inna grupa uczniów zaprezentowała tańce w taktach piosenek rozrywkowych.

Dyrektor Ośrodka Ryszard Bielecki i Kierownik Ośrodka Marzena Boczkowska wręczyli wychowankom nagrody za udział we wcześniejszych internackich konkursach i zawodach sportowych.

W części sportowo-rekreacyjnej wychowankowie w wielu konkurencjach mogli sprawdzić swoją sprawność fizyczną. Rywalizacja w tym dniu była symboliczna, bo wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni. Po wysiłku fizycznym był czas na zjedzenie pysznej sałatki, a na deser gofrów i lodów. Niespodzianką były paczki dla wszystkich dzieci ufundowane przez „Caritas” Toruń.

Mimo zmiennej pogody był to dla nas dzień zabawy i radości.

Tekst: Artur Zasada

Zdjęcia: Artur Zasada, Paweł Maćkowski

<< powrót do aktualności

 

   

Adres Ośrodka

ul. Akademicka 3
85-796 Bydgoszcz

tel. 52 344-74-15
sekrertariat

tel. 52 344-74-10(20)
portiernia

fax: 52 346-36-16
e-mail: biuro@oswnr2.bydgoszcz.pl

   

   

Organ prowadzący

Organem prowadzącym dla K-P SOSW nr 2 jest Samorząd Województwa Kujawsko Pomorskiego

   

   

Certyfikat  

   
© 2022 Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2