6 grudnia 2021r., w mikołajkowy wieczór, odbyła się w Ośrodku kolejna edycja „Talent Show”. Podczas imprezy dzieci i młodzież zaprezentowała swoje talenty wokalne, taneczne, plastyczne oraz umiejętności sportowe.

Przegląd był okazją do lepszego wzajemnego poznania wychowanków, ich pasji, gustów muzycznych czy ciekawych sposobów na spędzanie wolnego czasu. Repertuar  spotkania był bardzo różnorodny, a występy dostarczyły wszystkim uczestnikom niezapomnianych wrażeń. Wychowankowie, stając na scenie mogli „pokazać” siebie, przełamać własne słabości i tremę przed publicznym występem. Publiczność doceniła ich umiejętności i odwagę nagradzając każdy występ gromkimi brawami. To sprawiało „młodym gwiazdom”ogromna radość i dawało poczucie spełnienia.

Podczas tegorocznego przeglądu na szczególne wyróżnienie zasłużył Łukasz (lat 22), który “wyrapował”  dwa utwory z tekstem własnego autorstwa oraz Julia (lat 9), która poza tańcem ujawniła talent plastyczny wykonując prześliczne, bajkowe figurki z ciastoliny.

Gościem honorowym wieczoru była pani Kierownik Ośrodka Marzena Boczkowska, która w imieniu pana Dyrektora Ośrodka - Ryszarda Bieleckiego wręczyła wszystkim uczestnikom nagrody rzeczowe oraz słodkie upominki. 

 „Talent Show” to ulubiona impreza naszych wychowanków. Już dziś zapraszamy na kolejną edycję  w przyszłym roku. Znów na pewno mile Was zaskoczymy!

 

Tekst i zdjęcia: Małgorzata Lewandowska, Hanna Sempowicz

 

<< powrót do aktualności

 

 

 

   

Adres Ośrodka

ul. Akademicka 3
85-796 Bydgoszcz

tel. 52 344-74-15
sekrertariat

tel. 52 344-74-10(20)
portiernia

fax: 52 346-36-16
e-mail: biuro@oswnr2.bydgoszcz.pl

   

   

Organ prowadzący

Organem prowadzącym dla K-P SOSW nr 2 jest Samorząd Województwa Kujawsko Pomorskiego

   

   

Certyfikat  

   
© 2021 Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2