Warsztaty coraz bliżej

Już za kilka tygodni na terenie naszego Ośrodka zakończy się budowa warsztatów do kształcenia zawodowego. Inicjatorem poszerzenia bazy Ośrodka o tak nowoczesne przedsięwzięcie jest jego Dyrektor Ryszard Bielecki, który codziennie jest na placu budowy i gospodarskim okiem śledzi postęp robót.

Obecnie jesteśmy na finiszu prac budowlanych. Do ich zakończenia pozostało wykonanie prac remontowych i wykończeniowych w kilku salach oraz zagospodarowanie terenu wokół budynku.

Kolejnym etapem inwestycji będzie wyposażanie  pracowni w meble, pomoce naukowe, sprzęt dydaktyczny do nauczania w zawodach: fryzjer, technik usług kosmetycznych, ogrodnik, florysta, elektronik, kucharz, technik żywienia i usług gastronomicznych oraz prestiżowy i jedyny w Polsce kierunek dla uczniów niesłyszących i słabo słyszących - technik usług dentystycznych.

Drodzy uczniowie, sami widzicie, że warto już dzisiaj zastanowić się nad wyborem dalszej nauki w naszej Szkole, bo oferta kształcenia w tak doskonałych warunkach będzie dla Was korzyścią i przyjemnością.

tekst: Artur Zasada, Krystyna Bieniek
zdjęcia: Artur Zasada

<< powrót do aktualności

   

Adres Ośrodka

ul. Akademicka 3
85-796 Bydgoszcz

tel: 52 344-74-15
sekretariat

tel: 52 344-74-10(20)
portiernia

fax: 52 346-36-16
e-mail: biuro@oswnr2.bydgoszcz.pl

   

kujawsko-pomorskie

   

Wyszukiwarka  

   

Organem prowadzącym dla K-P SOSW nr 2 jest Samorząd Województwa Kujawsko Pomorskiego

   

Certyfikat  

   

Zajęcia Terapeutyczne  

   

   
© 2021 Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2