Dzień Świętego Walentego

Dzień Świętego Walentego

To dzień dobry dla każdego!

W tym dniu wszyscy to wyznają,

Że chcą kochać i kochają!

W  tygodniu poprzedzającym walentynki przygotowania do święta ruszyły pełną parą! Każdy mógł przygotować kartkę walentynką.

Zaadresowane kartki można było wrzucać do specjalnego pudełka jak do skrzynki pocztowej. Damian, nasz walentynkowy listonosz, posegregował wszystkie. Tylko on znał tajemnicę ile kartek i do kogo trafi.

W przygotowania włączyli się także uczniowie klas gastronomicznych. Z ich pracowni dochodził do nas zapach pieczonych smakołyków. Jak tu się skupić na nauce?

W końcu nadszedł długo oczekiwany dzień. Zaraz po drugim śniadaniu walentynkowy listonosz wraz z pomocnikami odwiedził wszystkich. Okazało się, że przynosi nie tylko listy, ale również pyszne ciasteczka w kształcie serca. Pycha!!! Do tego jeszcze wiele ciepłych słów i zapewnień o sympatii, a nawet miłości. Dla innych walentynka stała się zagadką, gdyż nie wiadomo kto przesyła tysiąc całusów… Może za rok się podpisze?

W dniu św. Walentego było wśród nas dużo ciepła i miłości. Starajmy się, aby okazywać sobie życzliwość i sympatię każdego dnia.

 Opracowanie: SAMORZĄD OŚRODKA

 

 

  << powrót do aktualności

   

Adres Ośrodka

ul. Akademicka 3
85-796 Bydgoszcz

tel: 52 344-74-15
sekretariat

tel: 52 344-74-10(20)
portiernia

fax: 52 346-36-16
e-mail: biuro@oswnr2.bydgoszcz.pl

   

kujawsko-pomorskie

   

Wyszukiwarka  

   

Organem prowadzącym dla K-P SOSW nr 2 jest Samorząd Województwa Kujawsko Pomorskiego

   

Certyfikat  

   

Zajęcia Terapeutyczne  

   

   
© 2018 Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2