Wigilijne spotkanie w Fordonie

"Przybieżeli do Betlejem pasterze" - tę kolędę oraz kilka innych pastorałek zaprezentowali wychowankowie naszego Ośrodka - mieszkańcom Fordonu podczas imprezy środowiskowej pod hasłem "Wigilia pod gołym niebem".

Odbyła się ona w sobotę 17 grudnia 2016r. na Rynku, a jej organizatorem było Stowarzyszenie Miłośników Starego Fordonu. Imprezie towarzyszył jarmark bożonarodzeniowy, a na specjalnie zbudowanej scenie prezentowały się dzieci z fordońskich szkół i przedszkoli.

Występ naszych wychowanków był miłym zaskoczeniem dla zgromadzonej publiczności. Zadziwił ją fakt, że dzieci w naszym ośrodku potrafią nie tylko migać, ale i pięknie śpiewają polskie kolędy. Dużą atrakcją podczas wigilijnego spotkania była wizyta biskupa Mikołaja, który rozdawał dzieciom słodkie upominki. O godzinie 14 rozpoczął się wigilijny poczęstunek dla licznie przybyłych mieszkańców Fordonu, na który my również zostaliśmy zaproszeni. Nie zabrakło pysznych pierogów, barszczu, karpia i słodkości. Bardzo dziękujemy!

Mamy nadzieję, że współpraca ze Stowarzyszeniem Miłośników Starego Fordonu zaowocuje kolejnymi wspólnymi przedsięwzięciami.

 

Opiekunowie grupy: Magdalena Zasada
Anna Kucharska
Katarzyna Wawrzyniak
Małgorzata Lewandowska

 Zdjęcia: Artur Zasada

<< powrót do aktualności

   

Adres Ośrodka

ul. Akademicka 3
85-796 Bydgoszcz

tel: 52 344-74-15
sekretariat

tel: 52 344-74-10(20)
portiernia

fax: 52 346-36-16
e-mail: biuro@oswnr2.bydgoszcz.pl

   

kujawsko-pomorskie

   

Wyszukiwarka  

   

Organem prowadzącym dla K-P SOSW nr 2 jest Samorząd Województwa Kujawsko Pomorskiego

   

Certyfikat  

   

Zajęcia Terapeutyczne  

   

   
© 2020 Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2