Warsaw Moto Show 2016

W Nadarzynie odbyła się druga edycja trzydniowego święta fanów motoryzacji – Warsaw Moto Show 2016. Wychowankowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 2 im. Gen. Stanisława Maczka dla Dzieci i Młodzieży Słabo Słyszącej i Niesłyszącej w Bydgoszczy wraz z wychowawcami (Moniką Sitek-Kądziorską, Łukaszem Dąbrowskim, Piotrem Frąckiewiczem) uczestniczyli w tegorocznej edycji największych targów motoryzacyjnych w Polsce.

Na tej niezwykłej wystawie można było podziwiać około tysiąca samochodów w tym auta supersportowe takich marek jak: Porsche, Lamborghini, Aston Martin i Ferrari. Nasi wychowankowie mieli okazje nie tylko podziwiać auta z zewnątrz ale mogli usiąść za kierownicą najnowszych modeli prezentowanych samochodów.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się wystawa zabytkowych aut z lat 20-tych XX wieku. Uczestnicy wycieczki brali udział w prezentacji najnowszego modelu marki Porsche. Impreza Odbyła się dniach 18-20 listopada w centrum wystawienniczym Ptak Warsaw Expo. Wspaniałą atmosferę urozmaicało wiele konkursów oraz prezentacji towarzyszących. Wydarzenie o tak wielkiej skali niewątpliwie pozostanie w naszej pamięci na długo. Czekamy z niecierpliwością na kolejne odsłony Moto Show Poland.  Zapraszamy do obejrzenia foto relacji z imprezy.

Opracowanie: Piotr Frąckiewicz

 

    

<< powrót do aktualności

   

Adres Ośrodka

ul. Akademicka 3
85-796 Bydgoszcz

tel: 52 344-74-15
sekretariat

tel: 52 344-74-10(20)
portiernia

fax: 52 346-36-16
e-mail: biuro@oswnr2.bydgoszcz.pl

   

kujawsko-pomorskie

   

Wyszukiwarka  

   

Organem prowadzącym dla K-P SOSW nr 2 jest Samorząd Województwa Kujawsko Pomorskiego

   

Certyfikat  

   

Zajęcia Terapeutyczne  

   

   
© 2020 Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2